Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB

Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB

Nejvýhodnější spořící účet

Významné české banky nabízejí neúčelové či účelové úvěry, které zájemci mohou využít k financování vozu. Pozadu nezůstává ani ČSOB. Všem stávajícím i novým klientům přináší Půjčku na cokoliv.

Neúčelová půjčka pro bonitní klienty

Půjčka na cokoliv je neúčelový úvěr a klienti nedokládají, na co peníze využili. Mohou si za ně pořídit, co zrovna potřebují. Část úvěru tedy mohou použít na nákup auta a část na zaplacení dovolené. Fantazii se meze nekladou. Žadatelé obdrží peníze přímo na účet banky. Každou žádost o půjčku posuzuje banka individuálně a vyhodnocuje schopnost klienta splácet. Z toho důvodu žadatelé předkládají ČSOB výši příjmů, kterými může být pravidelná výplata nebo důchod.

Jak požádat o půjčku ČSOB?

VZájemci mohou požádat o půjčku přímo ve svém internetovém bankovnictví, přes smartbanking, osobně na jakékoliv pobočce nebo telefonicky na bezplatné lince. Jestliže žadatelé vlastní u banky účet, na který jim chodí alespoň tři měsíce výplata, banka si sama ověří jejich příjem. ČSOB připraví klientům návrh smlouvy, kterou mohou podepsat SMS kódem. Peníze dostanou obratem na účet.

Půjčka do výše 800 tisíc koru

Nejlepší spořící účet na trhu

Banka poskytuje půjčku pouze fyzickým osobám a pro nepodnikatelské (soukromé) účely. Tyto osoby mohou požádat o 20 až 800 tisíc korun bez zajištění a splátky si mohou rozložit až na 8 let. Měsíční splátky si mohou klienti kdykoliv snížit nebo zvýšit. Pro případ nenadálých situací nabízí banka pojištění schopnosti splácet při výpadku příjmů nebo při vážných zdravotních problémech. Celkem nabízí tři varianty pojištění.

Parametry půjčky si klienti nastaví sami

Půjčku si mohou žadatelé spočítat na internetových stránkách společnosti. Pomocí posuvníků si mohou nastavit výši úvěru a dobu splatnosti a ihned vidí výši možné splátky. Zájemci musejí vyplnit své kontaktní a osobní údaje, informace o zaměstnání a doplňkové údaje. Poté půjčku odešlou a do 24 hodin se jim ozve banka s konkrétní nabídkou. Banka nahlíží do registru dlužníků a půjčka tudíž není určena pro nezaměstnané lidi ani osoby v exekuci. Peníze se vyplácí převodem na bankovní účet.

Výhody pro spolehlivé klienty

V případě potřeby si mohou klienti odložit splátky až o 3 měsíce a provést zdarma mimořádné či předčasné splátky. Za poskytnutí půjčky ani její vedení neplatí žádné poplatky. Banka přináší věrným a řádně platícím klientům tuto akci: pokud splatí půjčku do 3 měsíců, vrátí jim všechny úroky. Jestliže platí pravidelně alespoň tříletou půjčku, vrátí jim každou 12. splátku, čímž se dlužníci zároveň dostanou na bonusovou sazbu.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB