Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez prokazování příjmů

10/8/2015

Kdo by se chtěl zdržovat zdlouhavým prokazování příjmů a dalších formalit, když čas tlačí a peníz jsou potřeba okamžitě. Půjčky do 15 minut by samozřejmě nemohly být tak rychlé, pokud by byly vyžadovány jindy běžné formality. Na půjčku bez doložení příjmů online tak natrefíme mezi malými rychlými SMS půjčkami poměrně běžně.

SMS půjčky do výplaty

SMS půjčky neboli půjčky do výplaty jsou malé, krátkodobé a splácejí se jednou jedinou splátkou. Díky své jednoduchosti jsou pro věřitele i dlužníka poměrně málo rizikové a tak může být důvěra mezi věřitelem a klientem větší, než je tomu u velkých půjček.

Většina těchto malých půjček se tak spokojí pouze s vyplněním základních údajů o příjmech a finančních poměrech. V dotaznících je klient tázán například na to, zda je zaměstnanec, důchodce, student či nezaměstnaný. Typický je rovněž dotaz na případnou insolvenci či probíhající exekuce.

Půjčky i pro důchodce, studenty, brigádníky

I když není potřeba nic dokládat, je nutné, aby všechny údaje byly v online žádosti byly vyplněny pravdivě. To, že nemáte stálý příjem, nebo že máte zápis v registrech ještě neznamená, že půjčku nedostanete. Automatizovaný systém, který Vaši žádost zpracovává, porovná podle naprogramovaného algoritmu Vaše údaje s údaji, které má ve své databázi a podle zadaných kritérií vyhodnotí, zda jste spolehlivým klientem a zda a jak vysoká půjčka Vám může být přidělena.

Půjčky bez dokládání příjmů tak u mnohých společností mohou získat nejen pracující, ale i důchodci, studenti nebo žadatelé se záznamem v registrech dlužníků.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB