SMS půjčky i problémovým klientům

SMS půjčky pro všechny

4/7/2015

Jako problémový klient bývá bankami označován člověk, který měl v minulosti určité finanční problémy. Takovým problémem mohla být včas neuhrazená splátka nebo nezaplacená složenka za služby mobilnímu operátorovi. Rázem je na takového člověka nahlíženo jako na problémového klienta, u něhož je větší riziko se splácením úvěrů.

Co ovšem dělat v situaci, kdy takový člověk potřebuje peníze a banky mu odmítly půjčit z důvodu záznamu v registru dlužníků? Řešením jsou SMS půjčky pro problémové klienty.

Dostupná SMS půjčka

SMS půjčky poskytují zejména menší úvěrové společnosti, které se zaměřují na klienty, kterým banka a větší nebankovní společnost zamítla žádost o půjčku. Žadatel nedokládá ani výpisy z banky o příjmu, ani výpisy z registru dlužníků. K úspěšnému vyřízení půjčky stačí znát pouze své osobní údaje. Jednoduché, nemyslíte? O půjčku je možno zažádat prostřednictvím mobilního telefonu. Sice za ni zaplatíte vyšší úrok, ovšem okamžitě dostanete menší finanční hotovost na ruku nebo na bankovní účet.

Jaká je doba splatnosti?

Splatnost SMS půjčky i pro problémové klienty se pohybuje v řádech dnů až týdnů. Požádat můžete o několik set až tisíce korun a nabízená částka se navyšuje s každou včas splacenou předchozí půjčkou. Peníze využijte, na co potřebujete, půjčka není vázána na konkrétní účel použití. Tento finanční produkt uspokojí většinu obyvatel, ať už studenty, nebo seniory, ženy na mateřské dovolené či lidi bez zaměstnání.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB