Spořící účet od Zuno bank

Spořící účet od ZUNO

Spořící účet od ZUNO

Upozorňujeme čtenáře, že banka ZUNO již v ČR ukončila činnost. Tato stránka je neaktuální, pracujeme na nápravě. Děkujeme za pochopení.

Bankovní účet nemusí být jen nákladem, který pohlcuje vložené peníze. Finanční hotovost přece nevkládáme na účet, aby ubývala platbami poplatků, inflací a různými náklady. Moderní bankovnictví přineslo radikální změnu v obsluze našich těžce vydělaných peněz. Nejen, že neplatíme za transakce na účtu, ale ještě za zůstatek na účtu získáme v procentech další prostředky.

Internetová banka

Nové banky jsou levné, protože maximálně využívají online služeb. Založení bankovního účtu v Zuno bank je bezplatné a nikdo nevyžaduje sdělení obratu nebo vkládání prvních prostředků. Zuno spořící účet pak dokonce svému majiteli vydělává. Podle druhu účtu se připisují úroky a částka roste, místo aby peníze mizely do kapes bankéřů. Majitel Zuno účtu nemusí platit za převody, za trvalé příkazy, za kreditní kartu a účet může mít zdarma také v různých měnách.

Výhodné uložení peněz

Pokud máte na bankovních účtech volné prostředky, tak za ně nic nedostanete a většinou platíte 50 -100 Kč jen za vedení účtu. Zuno spořící účet vám naopak prostředky připíše. Můžete si zvolit několik variant zhodnocení financí. Pokud potřebujete prostředky kdykoliv k dispozici, můžete dokonce vydělávat. Běžné spoření znamená úrok 1,7 %, který je připisován každý měsíc. Při měsíčním zhodnocení 100.000 Kč tak celých 120 Kč od Zuno banky dostanete. A když měsíc necháte peníze na účtu ležet, dostanete již 2,1 % a tedy téměř 150 Kč.

Výhody Zuno spoření

Ještě výhodnější je dlouhodobé spoření. Tři roky spoření a máte 3.120 Kč navíc. Zuno spořící účet je velice zajímavá a bezpečná varianta ochrany peněz před zcizením nebo znehodnocením. Vklad v Zuno bance není nikterak omezen. Po založení běžného účtu si aktivujete službu spoření a převedete prostředky, které chcete úročit. A potom jen inkasujete peníze. Zuno spořící účet je tak exkluzivní možností, jak nejen neplatit za bankovní služby, ale pohotové a volné prostředky mít vždy k dispozici a ještě za ně dostat zaplaceno.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB