SMS půjčka první zdarma

SMS půjčka - první půjčka zdarma

6/4/2015

Pokud jste někdy žádali o tzv. SMS půjčku, asi Vás nepříjemně překvapila cena za poskytnutí tohoto malého úvěru. Za několik půjčených tisícikorun na pár dní platíte poplatek i přes 1000 Kč. Je to dáno charakterem těchto úvěrů – pokud by byly výrazně levnější, poskytovatelům by se jednoduše nevyplatily.

Ale najdeme zde také výjimky – některé z půjček do výplaty lze získat zcela zdarma. Jak je to možné a kde SMS půjčku "první zdarma" hledat?

Krok napřed

V žádném případě se nejedná o žádný podvod nebo nekalou fintu. Existují nebankovní poskytovatelé mikropůjček, kteří chtějí být o krok napřed před konkurencí a snaží se vycházet potenciálním klientům všemožně vstříc. Vedle jiných výhod tak nabízejí i například možnost získání první půjčky zdarma.

Jako u běžné SMS půjčky

Jednoduše si pak požádáte – jako u klasické SMS půjčky – o požadovanou částku na požadovanou dobu, vyplníte online formulář a vyčkáte – zpravila ne více než 10 minut – až Vám bude půjčka schválena. Pak už nic nebrání tomu, aby Vám byly peníze odeslány na účet. Pokud půjčku splatíte do data splatnosti, nebude Vám účtován žádný poplatek za půjčení peněz.

Na co si dát pozor

Zde může nastat drobný problém – pokud byste se zasláním peněz na účet věřitele čekali až na den splatnosti – mohli byste se dostat do potíží – mezibankovní převod může trvat den nebo dva – věřiteli by pak přišly peníze po datu splatnosti a poplatek za poskytnutí půjčky by Vám již pravděpodobně naúčtoval. Tomuto možnému problému lze jednoduše předejít tak, že splátku zašlete nejméně 3 pracovní dny před datem splatnosti a vše by mělo proběhnout v pořádku. Je nunto také počítat s tím, že druhou půjčku již získáte se standardním poplatkem za poskytnutí půjčky.

Půjčky Zaplo, Ferratum

SMS půjčky - první zdarma u nás poskytují například společnost Zaplo – zde můžete jako prvožadatel získat až 8000 Kč – nebo například společnost Ferratum – ta Vám napoprvé půjčí až 3000 Kč.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB