BB půjčka

BB půjčka - informace o produktu

12/7/2015

Drtivá většina lidí žije v současné době dle přesně nalajnovaného rozpočtu, do kterého dokáže udělat pořádnou trhlinu i jeden výdaj navíc. Naštěstí existuje rychlá půjčka, která vám v takovém případě dokáže velice rychle vytrhnout trn z paty a poskytnout finanční podporu, se kterou nenadálé výdaje uhradíte a nedostanete se tak do dalších potíží.

Pojďme si společně představit BB půjčku, kterou poskytuje férová společnost BB Finance Czech s.r.o.

Velice snadná žádost

Jednou z předností této půjčky je její snadná žádost, kterou zvládnete hravě vyřídit z pohodlí vašeho domova. Máte-li internet a trochu času, pak se v rychlosti stačí zaregistrovat na stránkách půjčky a následně si z nabídky společnosti vybrat vám vyhovující půjčku. Poté dojde k ověření vašich měsíčních příjmů, které můžete podložit například výpisem z bankovního účtu. Jakmile projdete schvalovacím procesem, přijde vám SMS zpráva o výsledku. V případě schválení vám peníze budou odeslány na účet nejpozději třetí pracovní den s ohledem na vaší banku.

Maximální výše půjčené částky

Jestliže o BB půjčku žádáte poprvé, pak si můžete zažádat o částku do výše 5000 Kč s dobou splatnosti 3 měsíce. Pokud půjčku řádně splatíte, pak si jako stávající klient můžete půjčit částku až do výše 45 000 Kč a sami si můžete zvolit délku splatnosti od 1 měsíce do 1 roku. Abyste půjčku získali, je třeba prokázat dostatečnou platební morálku.

Prodloužení termínu

I přes veškerou snahu se může stát, že nebudete mít finance na úhradu splátky. Nezoufejte a prodlužte si termín. Stačí se přihlásit a na stránkách půjčky zvolit možnost prodloužení, které je zpoplatněno poplatkem. Půjčka nabízí i možnost splátkového kalendáře.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB