Rychlé půjčky bez registrů dlužníků

Půjčky bez registru

Nejlevnější dodavatel eletřiny

16/12/2015

Mezi bankovními půjčkami bychom půjčku bez registrů dlužníků asi hledali marně – budeme se muset podívat do nebankovní sféry finančního trhu.

Na nebankovním finančním trhu působí řada větších či menších společností a jejich podmínky při udělování půjčky jsou veskrze mírnější než je tomu u bankovních půjček. Poměrně velké procento z nebankovních půjček tvoří půjčky bez doložení příjmů (například malé bleskové půjčky do výplaty), ale u většiny z nich jsou registry prověřovány. Klienti, kteří mají záznam v registru dlužníků, totiž věřitelské společnosti považují za velmi rizikové a většina nebankovních společností se snaží těmto klientům spíše vyhnout.

Tommy Stachi, Provident

Naštěstí to není případ všech společností a nebankovní půjčku bez registru dlužníků získat lze. Příkladem může být například společnost Tommy Stachi, která poskytuje půjčky bez registru až 50000 Kč (Snadnou Půjčka – 3000 – 50000 na 12 – 18 měsíců, nutno doložit příjem) nebo Půjčka Provident, která je k registrům rovněž tolerantní.

Nebankovní americká hypotéka

Vedle těchto menších až středně velkých půjček se dá půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků získat prostřednictvím půjčky s ručením nemovitostí – tzv. nebankovní americké hypotéky. Jedná se o neúčelový úvěr až do výše několika milionů Kč zajištěný nemovitostí a peníze lze – na rozdíl od běžné hypotéky – využít na cokoliv. Výhodná je především dlouhá doba splácení – úvěr lze splácet 5, 10, 20 někdy i 30 let a rovněž úroková sazba, která bývá v porovnání s jinými půjčkami bez registru výrazně nižší.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB