SMS půjčka okamžitě všem

Co je SMS půjčka

15/6/2015

SMS půjčka je rychlý způsob, jak přijít k penězům. Nepotřebujete připojení k internetu, stačí váš telefon. SMS půjčka je půjčka nebankovní, nemusíte se tedy bát ověřování a schvalování jako u klasického úvěru, který trvá hodně dlouho a navíc ho nedostane úplně každý. Většina poskytovatelů SMS půjček funguje 24 hodin denně, takže pokud si o půlnoci vzpomenete, že potřebujete peníze, stačí jen zvednout telefon. SMS půjčka je skvělé řešení v případě nouze, kdy potřebujete peníze rychle a bez zbytečného papírování, nebo je také dobrým řešením pro ty, kterým banka nepůjčí.

Kolik si můžu půjčit

SMS půjčka slouží v nouzových případech, nečekejte tedy, že přes SMS získáte několik desítek tisíc korun. Horní hranice SMS půjček se pohybuje kolem 5000,- a v nějakých případech i kolem 10 000,-. Jak vysokou půjčku dostanete, záleží na poskytovateli, pokud tedy potřebujete nějaký větší obnos, zkuste trochu zapátrat a něco určitě objevíte. Nesmíte ovšem počítat s několika sty tisíci, takhle SMS půjčka rozhodně nefunguje, což se dá označit jako její drobná nevýhoda, kterou ovšem vynahrazuje její pohodlí a jednoduchost

Kdo SMS půjčku nabízí

Pokud sháníte vhodného poskytovatele SMS půjčky, najdete jich hned několik. Za zmínku stojí například SMS půjčka od společnosti Ferratum, ClickCredit, MobilPůjčka.cz nebo Credito24.cz. U společnosti Ferratum získáte první půjčku bez úroku a vrátíte tedy pouze to, co si půjčíte a výše poskytované půjčky je do 10 000Kč, stejně tak získáte půjčku do 10 000Kč i u společnosti MobilPůjčka.cz. U půjčky od ClickCredit si můžete půjčit až 4000Kč, ale zde zaplatíte u každé tisícovky +33Kč jako úrok .
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB