Spořicí účet od AXA

Výhodný AXA spořicí účet

AXA spořící účet

Pokud hledáte moderní bankovní produkt pro zúročení svých financí, můžete využít AXA spořicí účet. Jedná se o produkt, který není zatížený mnoha poplatky a zároveň nabízí poměrně vysokou úrokovou sazbu. AXA spořicí účet je produkt finanční instituce AXA Bank.

AXA spořicí účet – parametry

AXA spořicí účet nabízí bezplatné zřízení a vedení účtu, bez poplatku jsou také veškeré příchozí platby a několik odchozích. Vaše finance jsou úročeny do 3 000 000 Kč na 2 % p. a. ze zůstatku na účtu, s bonusem na konci roku je pak Vaše celková roční sazba 2,3 %. Částku nad 3 mil. Kč pak spořicí účet AXA úročí 1,3 % p. a.

Jak si založit AXA spořicí účet

Pokud si budete chtít zřídit AXA spořicí účet online, budete potřebovat podepsanou smlouvu, kopii občanského průkazu a dalšího osobního dokladu a kopii výpisu z Vašeho stávajícího bankovního účtu. Dobrou zprávou jistě je, že si můžete založit svůj AXA spořicí účet bez počátečního vkladu.

Internetové bankovnictví

AXA bank spořící účet

Svůj AXA spořicí účet můžete jednoduše ovládat díky internetovému bankovnictví, které je dnes nejvyužívanější a velmi pohodlnou cestou, jak mít pod kontrolou vlastní finance.

AXA spořicí účet – ovládání

Na spořicí účet AXA se přihlásíte svým uživatelským číslem, které obdržíte v balíčku spolu s informacemi pro nové klienty, a heslem, které si sami zvolíte při prvním přihlášení. Jednotlivé transakce je pak nutno potvrzovat autorizačním kódem, který pokaždé obdržíte na svůj mobilní telefon. Díky těmto opatřením je AXA spořicí účet velmi bezpečný.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB