SMS půjčka bez 1 kč a bez příjmu

Rychlé SMS půjčky bez poplatku

17/5/2015

Rychlé SMS půjčky jsou na českém trhu velmi populární. Málokdo však ví, že je možné je získat bez doložení příjmu a dokonce bez verifikačního poplatku 1 Kč. Tady zkráceně - "SMS půjčku bez 1 Kč a bez příjmu".

Jak to funguje?

Není nic jednoduššího, než získání SMS půjčky. Stačí totiž jen odeslat SMS zprávu v příslušném tvaru na dané telefonní číslo a počkat na ověření. Poté se můžete těšit na peníze, které se za nedlouho objeví na vašem účtu.

Proč využít tuto půjčku?

Takovéto půjčky jsou vhodné pro krátkodobé financování. Hodí se tedy jako rychlá půjčka před výplatou nebo v případě potřeby financování nenadálých událostí. Takové půjčky jsou zpravidla opravdu nízké. Většinou oscilují okolo pěti tisíc korun. Jejich doba splácení je povětšinou jeden měsíc. Právě proto se profilují jako krátkodobé.

Na co si dát pozor?

Lidé se mnohdy nechají zlákat atraktivní nabídkou. Čím více atraktivně vypadá, tím spíše je třeba dát si na některé věci pozor. Benevolence společností, které často nevyžadují ani dluhovou bezúhonnost klienta, musí být logicky něčím vykoupena.

Dejte si tedy pozor na skryté poplatky, vysoké úrokové sazby a velmi vysoké RPSN. Nikdy nepoužívejte půjčku ke splacení jiné pohledávky, jen tak oddalujete své problémy, které Vám pak přerostou přes hlavu.

U koho si půjčit?

Bez poplatku 1 Kč je možné si půjčit například u společnoti CreditOn. Ten nabízí půjčit až 4000 Kč a to bez dokládání příjmu. Zde splácíte maximálně 30 dnů. Další společností je Ferratum. U ní lze získat peníze do deseti minut na účet. Půjčíte si až 10 000 a doba splácení může být jeden týden až 45 dnů.
Další témata:

Investování pro začátečníky: Jak začít budovat finanční budoucnost
Jak na rychlé půjčky aneb zadlužujte se zodpovědně
Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny
Na nákup vozu jedině Půjčka na auto ČSOB