Spořící účet od AXA

Výhodný AXA spořící účet

AXA spořící účet

Pokud hledáte moderní bankovní produkt pro zúročení svých financí, můžete využít AXA spořící účet. Jedná se o produkt, který není zatížený mnoha poplatky a zároveň nabízí poměrně vysokou úrokovou sazbu. AXA spořící účet je produkt finanční instituce AXA Bank.

AXA spořící účet – parametry

AXA spořící účet nabízí bezplatné zřízení a vedení účtu, bez poplatku jsou také veškeré příchozí platby a několik odchozích. Vaše finance jsou úročeny do 3 000 000 Kč na 2 % p. a. ze zůstatku na účtu, s bonusem na konci roku je pak Vaše celková roční sazba 2,3 %. Částku nad 3 mil Kč pak spořící účet AXA úročí 1,3 % p. a.

Jak si založit AXA spořící účet

Pokud si budete chtít zřídit AXA spořící účet on-line, budete potřebovat podepsanou smlouvu, kopii občanského průkazu a dalšího dokladu a kopii výpisu z Vašeho stávajícího bankovního účtu. Zajímavostí je, že si můžete založit svůj AXA spořící účet bez počátečního vkladu.

Internetové bankovnictví

AXA bank spořící účet

Svůj AXA spořící účet můžete jednoduše ovládat díky internetovému bankovnictví, které je dnes nejvyužívanější a velmi pohodlnou cestou, jak mít pod kontrolou vlastní finance.

AXA spořící účet – ovládání

Na spořící účet AXA se přihlásíte svým uživatelským číslem, které obdržíte v balíčku spolu s informacemi pro nové klienty, a heslem, které si sami zvolíte při prvním přihlášení. Jednotlivé transakce je pak nutno potvrzovat autorizačním kódem, který pokaždé obdržíte na svůj mobilní telefon. Díky těmto opatřením je AXA spořící účet velmi bezpečný.
Další témata:

Investice do nemovitostí
Jak si chránit svůj bankovní účet
BB Půjčka
Registry dlužníků
SMS půjčka - první půjčka zdarma
Krátkodobé SMS půjčky do 5000 Kč ihned
SMS půjčka - bez 1 kč, bez příjmu
Půjčka bez doložení příjmu - rychle a jednoduše
SMS půjčky pro problémové klienty
Půjčky bez registru a solusu pro každého
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmu 300tis
Půjčka do výplaty na účet
Zuno spořící účet
Půjčka bez doložení příjmu Cetelem
Půjčky bez registru
SMS půjčka
Nejlevnější dodavatel elektřiny